Monitoring gospodarstwa rolnego

Skuteczne systemy zabezpieczeń to gwarancja kontroli i ochrony własnego dobytku. Posiadając własne gospodarstwo rolne, dobrze wiesz ile czasu, pracy i energii zajmuje utrzymanie oraz opieka tego miejsca. Dodatkowym bodźcem, który nieustannie zajmuje Twoją głowę są zapewne myśli dotyczące możliwych włamań, kradzieży czy też dewastacji.

Jesteśmy firmą, która wychodzi naprzeciw wszelkim oczekiwaniom Klienta i zapewnia poczucie bezpieczeństwa, oraz pełną ochronę danego gospodarstwa rolnego. Wszystkie te funkcje spełnia monitoring gospodarstwa rolnego, dzięki któremu będziesz mógł strzec i nadzorować swój teren, mając do tego pełen podgląd. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo stanowi jedną z podstawowych i ważniejszych potrzeb każdego człowieka. Chodzi tutaj nie tylko o życie prywatne, ale także o prowadzenie przedsiębiorstwa. System telewizji dozorowej stanowi znakomite rozwiązanie i udogodnienie zarówno dla małych jak i dużych gospodarstw rolnych.

Dlaczego warto monitorować gospodarstwo rolne?

Decydując się na monitoring, wiesz na jakie aspekty powinieneś zwrócić swoją uwagę?
W pierwszej kolejności na jakość oferowanych komponentów. Nasa firma do budowy systemu, wykorzystuje komponenty tylko światowej klasy producentów.

Komponenty te, charakteryzuje przede wszystkim zwiększona odporność na uciążliwe warunki pracy, takie jak np. wysokie stężenie azotu w oborze lub w chlewie. Monitoring obory lub chlewu umożliwi stały podgląd hodowli. Dzięki temu możesz śledzić zachowania zwierząt np. w terminie porodowym, przebywając w kompletnie innym miejscu. Monitoring obory stał się ostatnio naprawdę popularny, dlatego warto zastanowić się o montażu kamer właśnie w tym miejscu. Dzięki instalacji cctv w gospodarstwie rolnym, w przypadku wykrycia jakiejkolwiek szkody, bez żadnego problemu będziesz mógł odnaleźć jej przyczynę w zapisie, poprzez archiwizację obrazu. Zapis z kamer może okazać się podstawowym i niezbitym dowodem w rozmaitych postępowaniach karnych, cywilnych i odszkodowawczych. Dowody uwiecznione w zapisie kamer, rozstrzygną spory z firmami ubezpieczeniowymi, podczas szacowania wszelkich strat spowodowanych przez osoby niepożądane, mogące roznosić np. wirus ASF lub też wywołanych negatywnymi skutkami sił natury. Swoją uwagę warto zwrócić na aspekt dotyczący tego, iż obecność kamer przyczyni się również do odstraszenia potencjalnych złodziei i szkodników. Innymi elementami, na które należy zwrócić uwagę decydując się na system telewizji dozorowej jest jakość odbieranego obrazu, długość zapisanego materiału a także możliwość pracy na awaryjnym zasilaniu podczas braków dostaw energii. Profesjonalny montaż kamer wewnątrz i na zewnątrz chronionego obiektu, umożliwi niezawodne użytkowanie, gwarancję, serwis, estetyczne wykonanie oraz hermetyczną ochroną przed wilgocią jak i insektami.

Skontaktuj się z nami, przedstaw swoje wszelkie potrzeby i oczekiwania, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.