Monitoring sklepu

Monitoring sklepu

ADSV oferuje objęcie zabezpieczeniem terenu Twojego sklepu, dzięki wysokiej klasie urządzeniom rejestrującym wszystkie zdarzenia wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Jeżeli dojdzie do zdarzenia w łatwy sposób  doprowadzisz do udowodnienia winy nieuczciwym klientom, lub złodziejom i przekażesz materiał dowodowy właściwymi służbom.

Telewizja cyfrowa (CCTV) wykorzystywana w takich miejscach jak sklepy, stacje benzynowe, czy biura obsługi klientów zapewnia komfort i spokój ich właścicieli.

Projekty dla klientów są wykonywane z najwyższą starannością i dokładnością ze zwróceniem szczególnej uwagi na takie miejsca jak kasa, czy biurka pracowników. Pozwala to na odtworzenie zdarzeń, do których przebiegu przełożeni mogą mieć wątpliwości.

Stosowane przez nas kamery kamery wysokiej jakości, które umożliwiają dostrzeżenie wszelkich ruchów i gestów wykonywanych przez pracowników oraz klientów sklepów i placówek.

Co ważne wszystkie zgromadzone nagrania na dysku twardym rejestratora są kompresowane, co pozwala na archiwizowanie materiałów przez długi okres czasu z zachowaniem wysokiej jakości nagrań. Jest to szczególnie ważne w świetle ustawy RODO.

Oprócz zapisu samego obranu mamy możliwość pełnej integracji systemu telewizji dozorowej z kasami. Dzięki temu jest możliwość nałożenia na obraz z kamery informacji o paragonach drukowanych z kasy. Przykładowa realizacja znajduje się na zdjęciu obok. Zastosowanie techniki OSD pozwoli na ustalenie czy kasjer nie pomylił się przy wydawaniu reszty, bądź czy celowo nie nabija na kasę jakiegoś towaru jakiego nie powinien. Jak mawia powiedzenie ufaj ale kontroluj.

Nasze rozwiania opieramy o urządzenia takich marek jak:

Dahua oraz HikVision

Zobacz jak wygląda współpraca z ADSV

sprawdź