O nas w kilku słowach

„Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.” – Konfucjusz

DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM

Projekt ADSV został powołany do życia w 2016 roku. Od tego czasu nasz zespół nieprzerwanie, każdego dnia pracuje na to aby naszym klientom żyło się bezpieczniej. Nasz zespól to osoby, które działają w specjalizacjach takich jak teleinformatyka, elektryka, systemy zabezpieczeń i budownictwo.
Energi do tego aby robić to co robimy, dostarczają nam nasi zadowoleni klienci i to dzięki nim wiemy, że jest warte kontynuowania.

KONTAKT

MY o SOBIE

Nasza firma ADSV specjalizuje się w montażu i instalacji systemów zabezpieczeń. Dostarczamy klientom indywidualnym nowoczesne rozwiązania w dziedzinie monitoringu, alarmów, automatyki domowej oraz instalacji TV-SAT.

Dla klientów biznesowych oferujemy fachowe doradztwo oraz pomoc w ochronie ich dobytku firmowego poprzez instalację systemów alarmowych, systemów monitoringu wizyjnego cctv, jak również dostarczamy rozwiązania z zakresu kontroli dostępu czy budowy infrastruktury teleinformatycznej.

kontakt@adsv.pl

KLIENCI O NAS

Panowie z ADSV założyli monitoring i system alarmowy do świeżo wybudowanego domu. Bardzo cenie ich doradztwo już na etapie projektowania instalacji i szczerze polecam jako godnego partnera do współpracy.

Agata, Dom jednorodzinny

Rozsądna cena i szybka realizacja monitoringu w sklepie. Doceniam.

Agnieszka, Sklep wielobranżowy

Jestem zadowolony z instalacji alarmowej, którą założyli w moim zakładzie fryzjerskim

Andrzej, Zaklad Fryzjerski

NASZE REALIZACJE

Nie musisz wierzyć nam na słowo, że wykonujemy zlecenia z należytą starannością. Zobacz nasze przykładowe realizacje i oceń sam

WSZYSTKIE REALIZACJE

E-MAIL

biuro@adsv.pl

POPROŚ O OFERTĘ

kontakt@adsv.pl

GODZINY PRACY

9:00 – 17:00

E-MAIL

biuro@adsv.pl

POPROŚ O OFERTĘ

kontakt@adsv.pl

GODZINY PRACY

9:00 – 17:00