Pośpiech, roztargnienie, zwykłe zamyślenie… nigdy więcej nie zdarzy ci się zapomnieć o zamknięciu drzwi lub nerwowo przeszukiwać kieszenie w poszukiwaniu kluczy. Dzięki aplikacji na telefon w smart dom bezpieczeństwo i kontrolę nad dobytkiem masz zawsze pod ręką.

Czy zdarzyła ci się kiedykolwiek sytuacja, że twoje dziecko wróciło wcześniej ze szkoły, lub po prostu zapomniało kluczy i stoi sfrustrowane pod drzwiami czekając na resztę domowników? A może w domu przebywa starsza lub schorowana osoba, która nie zawsze jest w stanie sama otworzyć lub zamknąć drzwi? Lub po prostu podczas wykonywania zwykłych czynności w domu masz zajęte ręce np. siatkami z zakupami? Teraz możesz wyeliminować takie sytuacje dzięki zdalnej kontroli nad zamkiem.

Firma Gerda rozpoczęła współpracę z Grenton czego efektem jest powstanie nowego rozwiązania. Integracja zamka z aplikacją pozwala zdalnie sterować zamkiem. Dzięki temu możemy zdalnie otwierać i zamykać drzwi gdziekolwiek jesteśmy. Aplikacja pozwala również sprawdzić, czy zamek jest w danej chwili otwarty czy zamknięty. Dzięki połączeniu technologii smart lock i smart home możemy także otworzyć drzwi bez dotykania klamki.

Dynamicznie rozwijające się nowoczesne technologie pozwalają zwiększyć nasz komfort i bezpieczeństwo, poprzez wdrażanie nowych, zaawansowanych rozwiązań w codziennym użytkowaniu domu lub biura. Ogromną zaletą tych systemów jest możliwość dostosowania działania smart domu do potrzeb i wymagań wszystkich użytkowników i domowników.

Dzięki temu rozwiązaniu możemy mieć pełną kontrolę nad bezpieczeństwem naszego domu i zaprojektować automatykę domową pod swoje wymagania. Możemy używać jej zarówno sami jak i wszyscy pozostali domownicy. Wygoda i bezpieczeństwo gwarantowane.

fot.grenton.pl