Systemy alarmowe – alarmy

Co powinieneś wiedzieć o alarmie?

Jeśli chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojego domu, firmy lub innego obiektu, zdecyduj się na niezawodny system alarmowy SSWiN. Firma ADSV posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania, montażu i konserwacji systemów alarmowych.

Systemy alarmowe SSWiN, są urządzeniami sygnalizacji włamania i napadu. Systemy te, stosowane są powszechnie nie tylko w domach, ale także w obiektach komercyjnych. Ich głównym zadaniem jest zabezpieczenie kontrolowanego obiektu przed wtargnięciem nieupoważnionych osób w celu włamania, kradzieży, napadu czy też dewastacji. Dzięki nim, możliwe będzie wykrycie intruza i poinformowanie o tym właściciela obiektu lub służby, która zabezpiecza określony obiekt.

Jak działają systemy alarmowe?

Systemy alarmowe posiadają czujniki, które przetwarzają zmiany interesującej nas wielkości na sygnał elektryczny. Ten z kolei, analizowany jest w układzie centrali. Zadaniem centrali jest wykrycie zmiany tego sygnału i włączenie lub wyłączenie urządzenia wykonawczego. Urządzenie wykonawcze jest wcześniej przyporządkowane tym zdarzeniom za pomocą odpowiedniego oprogramowania.

Oprócz funkcji alarmowej, systemy sygnalizacji włamania i napadu mogą także spełniać funkcje sterownicze i podstawowe funkcje dotyczące zarządzania budynkiem.
Nasza firma zajmuje się montażem systemów alarmowych firmy Satel i Jablotron.
Systemy alarmowe Satel i Jablotron, należą do grupy najbardziej popularnych i niezawodnych urządzeń, jakie oferuje nam polski rynek. Charakteryzują się one doskonałą jakością, elastycznymi możliwościami rozbudowy oraz łatwą i przystępną dla użytkownika obsługą. Systemy alarmowe znajdą zastosowanie w każdego rodzaju obiekcie. Alarm Satel i alarm Jablotron stanowią nie tylko małe systemy alarmowe przeznaczone dla domów i mieszkań, ale także mogą tworzyć rozbudowane duże systemy alarmowe dla przedsiębiorstw, magazynów lub instytucji, posiadających szczególne wymagania ochrony.

Siedzibą firmy ADSV jest Gniezno. Systemy alarmowe, instalowane są nie tylko w rejonie i obrębie siedziby firmy. Nasze usługi oferujemy również w takich miastach jak: Poznań, Bydgoszcz, Konin i Września.

Firma ADSV pomoże we właściwej konfiguracji sprzętu, optymalizacji kosztów, zaprojektowaniu, oraz przeprowadzeniu odbioru i konserwacji instalacji systemowej.
Każdy z Klientów może również liczyć na pomoc i doradztwo w wyborze określonego systemu alarmowego. Nasi eksperci dostosują między innymi, odpowiednią centralę alarmową do systemu oraz dodatkowe elementy takie jak: czujniki ruchu, kontaktory do montowania w drzwiach i oknach oraz inne zabezpieczenia.
W ofercie naszej firmy, znajduje się także serwis i przegląd konserwacyjny systemów alarmowych. Zadbamy o to, by każdy z naszych Klientów otrzymał dokładnie taki produkt, jakiego oczekuje.
Sprawny system alarmowy jest pewny i dobry.
Zdecyduj się na naszą oferta masz pewność, ze o Twoje bezpieczeństwo zadbają profesjonaliści.