Systemy kontroli dostępu

 

Chroń swoją firmę na najwyższym poziomie

Obecnie nowe rozwiązania biznesowe potrzebują coraz inteligentniejszych systemów bezpieczeństwa, by w pełni chronić swoje dobra materialne i wartości technologiczne, jak np. dane.

Miej dostęp do swojej firmy pod kontrolą!

Coraz więcej przedsiębiorstw jako niezbędną ochronę stosuje systemy kontroli dostępu. Są to zarówno wielkie korporacje, jak i małe firmy. Systemy te wykorzystywane są w całej firmy, lub wybiórczo do zabezpieczania np. magazynów. Firma ADSV bazując na szerokim doświadczeniu i profesjonalnej wiedzy przedstawi pełny zakres pakietu zabezpieczeń dostępu do biura.

System kontroli dostępu pozwala na szybką identyfikację osób wchodzących i wychodzących z budynku lub pomieszczenia, ogranicza wstęp osób nieupoważnionych. Sprawują także kontrolę nad miejscem przebywania pracowników, godzin wejścia i wyjścia do pomieszczenia, co jest niezwykle istotnie dla ich bezpieczeństwa w zakładach, w których jest potencjalne zagrożenie zdrowia i życia. Ułatwiają również prowadzenie polityki kadrowej podczas rozliczania czasu pracy.

Poza zabezpieczeniem firmy przez osobami z zewnątrz, systemy kontroli dostępu mogą znacznie ułatwić codzienne użytkowanie pomieszczeń, chociażby poprzez kontrolowanie dostępu do kluczy, niweluje ryzyko wymiany zamków przy zgubieniu kluczy, lub po prostu ułatwia otwieranie wielu pomieszczeń bez konieczności noszenia pęku kluczy.

Kontrola dostępu znajduje również szerokie zastosowanie w szpitalach, oddzielając przestrzeń publiczną od służbowej, jak również w szkołach, zwiększając bezpieczeństwo uczniów.

Jakie są rodzaje systemów kontroli dostępu i jaka jest ich skuteczność?

Dostęp można kontrolować na wiele sposobów. Najbardziej skuteczne są systemy biometryczne. Dla pełnego bezpieczeństwa najlepiej stosować ich kilka jednocześnie. Mogą to być:

  • kod numeryczny, np. PIN lub hasło

  • karta z kodem kreskowym lub karta magnetyczna

  • odcisk palca, skanowanie tęczówki lub siatkówki oka, głos itp.

Kontrola dostępu i alarm

Systemy kontroli dostępu są obecnie bardzo często integrowane z systemami alarmowymi, CCTV jak i przeciwpożarowymi, co znacznie zwiększa poziom bezpieczeństwa poprzez np. zamknięcie drzwi lub ich otwarcie z kolei umożliwiające ewakuację w razie wystąpienia zagrożenia życia.

W razie pytań o wycenę i doradztwo systemów KD zapraszamy do kontaktu z nami. Firma ADSV przedstawi pełną ofertę ze szczegółami dopasowanymi do potrzeb firmy

GODZINY PRACY BIURA

Pon – Pt
9:00 – 17:00
Sobota 9:00 – 14:00
Niedziela nieczynne

Skontaktuj się z nami

Sprawdź czym się jeszcze zajmujemy

Oprócz systemu alarmowego do domu, zapoznaj się z tematem pozostałych form zabezpieczenia osób i mienia. Poniżej znajdziesz usługi dzięki którym będziesz spać jeszcze spokojniej.

Monitoring w domu

Kompleksowa realizacja systemów monitoringu wizyjnego na posesjach i w domach jednorodzinnych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Automatyka domowa

Sterowanie bramą, wjazdową lub garażową albo ogrzewaniem z poziomu smartfona. To tylko początek rzeczy jakie możemy dla Ciebie wykonać

CZYTAJ WIĘCEJ

Usługi elektryczne

Od drobnych napraw, po modernizacje istniejących instalacji lub projektowanie instalacji prądowych od podstaw

CZYTAJ WIĘCEJ

OBSZAR DZIAŁANIA

Działamy na terenie:
powiatu gnieźnieńskiego (Gniezno i okolice)
Poznań ( miasto oraz przyległe do Poznania miejscowości)
powiat wrzesiński ( Września i okolice)
powiat słupecki ( Słupca i okolice)
powiat średzki ( Środa Wielkopolska i okolice)
województwo kujawsko-pomorskie ( Bydgoszcz, Toruń, Mogilno)

E-MAIL

biuro@adsv.pl

POPROŚ O OFERTĘ

kontakt@adsv.pl

GODZINY PRACY

9:00 – 17:00

E-MAIL

biuro@adsv.pl

POPROŚ O OFERTĘ

kontakt@adsv.pl

GODZINY PRACY BIURA

9:00 – 17:00