Project Description

INSTALACJA MONITORINGU W SKLEPIE

Liczba kradzieży w Polsce w 2019 roku wzrosła o 3% w stosunku do poprzedniego. Zabezpiecz swój sklep przed złodziejem już dziś!

Kilka słów o monitoringu w sklepach

Monitoring sklepu jest dziś koniecznością nie tylko z uwagi na ochronę przed włamaniem, ale także zapobieganie kradzieżom i nadużyciom zarówno ze strony klientów, jak i zatrudnionego personelu. Optymalnie zaprojektowana i skonfigurowana instalacja pozwala na efektywne monitorowanie przestrzeni sprzedażowej, pomieszczeń magazynowych, zaplecza czy ciągów komunikacyjnych. Obraz, rejestrowany w wysokiej rozdzielczości, ułatwi identyfikację sprawcy, stając się – w razie konieczności – dowodem dla właściciela sklepu czy policji.

Instalacja systemu monitoringu wizyjnego – WAŻNE

System monitoringu musi być, zaprojektowany i zainstalowany przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje w zakresie rozwiązań ochrony technicznej osób i mienia.
Wszyscy instalatorzy systemów monitoringu w ADSV posiadają odpowiednie kwalifikację, dotyczące projektowania i instalacji systemów zabezpieczeń oraz są wpisani na listę kwalifikowanych  pracowników zabezpieczenia technicznego prowadzoną przez wojewódzką komendę Policji.

Telewizja przemysłowa CCTV w sklepie

Monitoring CCTV, wykonany w technologii IP lub analogowo cyfrowej takiej jak AHD, HD-CVI , to system kamer instalowanych przewodowo lub bezprzewodowo, dostarczających obraz do urządzenia rejestrującego, wyposażonego zwykle w dysk twardy.
Monitor pozwala na bieżące śledzenie tego, co dzieje się w pomieszczeniach objętych nadzorem i natychmiastowe reagowanie, gdy jest to niezbędne. System monitoringu stosowany jest zarówno w niewielkich placówkach handlowych, jak i w sklepach wielkopowierzchniowych, w których dostęp do rejestratora i obrazu z kamer mają przede wszystkim pracownicy ochrony oraz upoważnieni pracownicy szczebla kierowniczego.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym monitorowanie obiektów może być realizowane również zdalnie – za pomocą komputera, smartfona czy tabletu. W tym przypadku wystarczy skorzystać z szyfrowanego połączenia, które umożliwia uprawnionym osobom dostęp nie tylko do aktualnego obrazu z kamer, ale także do nagrań zapisanych na dysku rejestratora. Warto pamiętać, że do osiągnięcia pełnej efektywności monitoringu niezbędne jest jego prawidłowe zaprojektowanie, czyli rozmieszczenie kamer w taki sposób, aby swoim zasięgiem obejmowały newralgiczne miejsca sklepu. Doświadczeni projektanci i instalatorzy pomogą wskazać optymalną lokalizację kamer oraz rejestratora, który musi być właściwie zabezpieczony przed dostępem osób niepowołanych. To gwarancja pełnego bezpieczeństwa placówki handlowej – niezależnie od jej wielkości czy charakteru.

Przykładowe funkcje dodatkowe jakie może pełnić system monitoringu:

  • Liczenie osób, które wchodzą – wychodzą z obiektu

  • Wykrywanie czy osoba wchodząca do obiektu posiada maseczkę ochronną – COVID 19

  • Mierzenie temperatury klientów i ostrzeganie jeśli do obiektu wejdzie osoba z gorączką

  • Kamera po połączeniu z kasą fiskalną może poprzez nakładanie obrazu zapisywać stan paragonu na nagraniu

  • Wykrywanie ruchu w strefach przeznaczonych tylko dla personelu osób niepowołanych

  • Porzucenie obiektu (bagażu lub torebki) w sklepie.

GODZINY PRACY BIURA

Pon – Pt
9:00 – 17:00
Sobota 9:00 – 14:00
Niedziela nieczynne
Skontaktuj się z nami

Sprawdź czym się jeszcze zajmujemy

Oprócz systemu alarmowego w sklepie warto rozważyć również, dodatkowe formy zabezpieczenia. Poniżej znajdziesz usługi dzięki którym będziesz spać jeszcze spokojniej.

Monitoring w domu

Kompleksowa realizacja systemów monitoringu wizyjnego na posesjach i w  domach jednorodzinnych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Automatyka domowa

Sterowanie bramą, wjazdową lub garażową albo ogrzewaniem z poziomu smartfona. To tylko początek rzeczy jakie możemy dla Ciebie wykonać

CZYTAJ WIĘCEJ

Usługi elektryczne

Od drobnych napraw, po modernizacje istniejących instalacji lub projektowanie instalacji prądowych od podstaw

CZYTAJ WIĘCEJ

OBSZAR DZIAŁANIA

Działamy na terenie:
powiatu gnieźnieńskiego (Gniezno i okolice)
Poznań ( miasto oraz przyległe miejscowości)
powiat wrzesiński ( Września i okolice)
powiat słupecki ( Słupca i okolice)
powiat średzki ( Środa Wielkopolska i okolice)
województwo kujawsko-pomorskie ( Bydgoszcz, Toruń, Mogilno)

EMAIL

biuro@adsv.pl

POPROŚ O OFERTĘ

kontakt@adsv.pl

GODZINY PRACY BIURA

9:00 – 17:00

E-MAIL

biuro@adsv.pl

POPROŚ O OFERTĘ

kontakt@adsv.pl

GODZINY PRACY BIURA

9:00 – 17:00