Project Description

INSTALACJA MONITORINGU W WARSZTACIE

Liczba kradzieży w Polsce w 2019 roku wzrosła o 3% w stosunku do poprzedniego.

Kilka słów o monitoringu w warsztacie

Monitoring w warsztatach stanowi istotny element zapewnienia bezpieczeństwa oraz nadzoru nad procesami pracy. Kamery rozmieszczone w różnych obszarach warsztatu umożliwiają ciągłą obserwację, rejestrując aktywność oraz zdarzenia wokół stanowisk pracy czy magazynów narzędzi.

Dzięki systemom monitoringu, zarządzający warsztatem oraz pracownicy zyskują spokój umysłu. Obecność kamer działa prewencyjnie na potencjalne incydenty czy nieprawidłowości w pracy. Nagrane materiały mogą stanowić istotne dowody w przypadku awarii narzędzi, problemów technicznych czy potrzeby analizy zdarzeń mających miejsce w trakcie pracy.

Monitoring w warsztatach nie tylko zwiększa bezpieczeństwo pracowników i procesów, ale także wpływa na efektywność zarządzania oraz utrzymanie wysokich standardów jakościowych. Jest to istotny element wspomagający kontrolę nad procesami produkcyjnymi, organizacją przestrzeni roboczej czy magazynowaniem narzędzi, co przyczynia się do optymalizacji pracy i zapewnienia bezpiecznego środowiska w warsztacie.

Instalacja systemu monitoringu wizyjnego – WAŻNE

System monitoringu musi być, zaprojektowany i zainstalowany przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje w zakresie rozwiązań ochrony technicznej osób i mienia.
Wszyscy instalatorzy systemów monitoringu w ADSV posiadają odpowiednie kwalifikację, dotyczące projektowania i instalacji systemów zabezpieczeń oraz są wpisani na listę kwalifikowanych  pracowników zabezpieczenia technicznego prowadzoną przez wojewódzką komendę Policji.

Telewizja przemysłowa CCTV w warsztacie

Systemy monitoringu w warsztatach są kluczowym narzędziem nie tylko zapewnienia ochrony przed incydentami czy nieprawidłowościami w procesie pracy, ale także wspierają efektywne zarządzanie pracą i procesami produkcyjnymi. Dzięki rozmieszczonym kamerom możliwe jest monitorowanie wydajności poszczególnych stanowisk, identyfikacja potencjalnych obszarów problemowych oraz zapobieganie opóźnieniom czy awariom.

Te systemy działają nie tylko reaktywnie w sytuacjach kryzysowych, ale również prewencyjnie. Obecność kamer działa odstraszająco na potencjalne problemy czy niepożądane zachowania. Nagrania z kamer mogą być wykorzystane do analizy procesów pracy, wyjaśniania przyczyn problemów czy optymalizacji wydajności w warsztacie.

Przykładowe funkcje dodatkowe jakie może pełnić system monitoringu:

  • Liczenie osób, które wchodzą – wychodzą z obiektu

  • Wykrywanie czy pracownicy przestrzegają zasad BHP

  • Wykrywanie ruchu w strefach przeznaczonych tylko dla uprawnionych pracowników osób niepowołanych

  • Mierzenie temperatury pracowników i ostrzeganie jeśli do obiektu wejdzie osoba z gorączką

GODZINY PRACY BIURA

Pon – Pt
9:00 – 17:00
Sobota 9:00 – 14:00
Niedziela nieczynne
Skontaktuj się z nami

Sprawdź czym się jeszcze zajmujemy

Oprócz systemu alarmowego w sklepie warto rozważyć również, dodatkowe formy zabezpieczenia. Poniżej znajdziesz usługi dzięki którym będziesz spać jeszcze spokojniej.

Monitoring w domu

Kompleksowa realizacja systemów monitoringu wizyjnego na posesjach i w  domach jednorodzinnych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Automatyka domowa

Sterowanie bramą, wjazdową lub garażową albo ogrzewaniem z poziomu smartfona. To tylko początek rzeczy jakie możemy dla Ciebie wykonać

CZYTAJ WIĘCEJ

Usługi elektryczne

Od drobnych napraw, po modernizacje istniejących instalacji lub projektowanie instalacji prądowych od podstaw

CZYTAJ WIĘCEJ

OBSZAR DZIAŁANIA

Działamy na terenie:
powiatu gnieźnieńskiego (Gniezno i okolice)
Poznań ( miasto oraz przyległe miejscowości)
powiat wrzesiński ( Września i okolice)
powiat słupecki ( Słupca i okolice)
powiat średzki ( Środa Wielkopolska i okolice)
województwo kujawsko-pomorskie ( Bydgoszcz, Toruń, Mogilno)

EMAIL

biuro@adsv.pl

POPROŚ O OFERTĘ

kontakt@adsv.pl

GODZINY PRACY BIURA

9:00 – 17:00

E-MAIL

biuro@adsv.pl

POPROŚ O OFERTĘ

kontakt@adsv.pl

GODZINY PRACY BIURA

9:00 – 17:00