PRZYSZŁOŚĆ ZACZYNA SIĘ TERAZ

Zaproś przyszłość do swojego domu Inteligentny dom łączy wszystkie te elementy. Transformacja cyfrowa w życiu społecznym nabrała ogromnego znaczenia. Na co dzień jesteśmy otoczeni technologią smartfony, tablety, smartwatche, itd. Idąc dalej chcemy jak najbardziej intuicyjnych narzędzi.
Inteligentny dom daje nam to wszystko. Za pomocą jednego urządzenia jesteśmy wstanie sterować całym domem bądź poszczególnymi wybranymi przez nas elementami. Jesteś zwolennikiem smartfon-a? Świetnie, wszystko w zasięgu twojej ręki. A może po prostu chcesz mieć panel, który umożliwia tobie sterowanie całym domem. Inteligentny dom czeka tylko na twoje polecenia.

STEROWANIE OŚWIETLENIEM

  • Dowolne źródło światła
  • Regulacja jasności
  • Regulacja koloru
  • Pomiar mocy
  • Łagodny start
  • Sceny świetlne

Sterowanie oświetleniem daje możliwość dopasowania barwy światła do pory dnia. Rano pobudza, wieczorem relaksuje. Dom inteligentny sprawi, że obudzą cię delikatne promienie słońca, sprawi idealny nastrój wieczorem, nie pozwoli by w nocy, gdy będziesz szukać drogi do innego pomieszczenia w domu oślepiło cię światło. Grenton zapewnia, że efektywne oświetlenie to nawet do 35% oszczędności- wszystko dzięki automatycznym wyłączaniu zbędnych lamp czy regulatorze natężenia światła.

STEROWANIE OGRZEWANIEM

Sterowanie ogrzewaniem umożliwia dostosowanie temperatury do twoich potrzeb. Inteligentny dom umiejętnie dopasowuje temperaturę, dobierając ją odpowiednio dla każdego pomieszczenia w domu. Codziennie większość ludzi spędza 1/3 dnia poza domem, po co więc utrzymywać wysoka temperaturę w domu, gdy nikogo nie ma. System sterowania domem pozwoli tobie kontrolować temperaturę – oszczędzać. Gdy cię nie ma – ograniczy do minimum, a gdy będziesz już wracać zadba o to by po powrocie było ciepło i przytulnie. Smart Home jest nie tylko zorientowany na temperaturę wewnątrz domu, ale także na warunki pogodowe panujące na zewnątrz.

STEROWANIE ROLETAMI

Sterowanie roletami nigdy nie było prostsze. Teraz w jednym miejscu możesz sterować zarówno roletami zewnętrznymi jak i wewnętrznymi. Bez zbędnego przechodzenia między oknami a tym samym żmudnego otwierania – zamykania. Przy użyciu jednego narzędzia z jednego miejsca zarządzasz wszystkimi roletami. Zadbaj o swój komfort i prywatność, by sąsiedzi nie widzieli co dzieje się w domu. By przypadkowi przechodni nie patrzył ci w okno. By budzić się przy takiej intensywności światła jakie tobie odpowiada. Ciepło zimą, chłód latem, dzięki odpowiednim działaniom rolet zoptymalizujesz temperaturę.

OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA

Systemy przeciwpożarowe w odpowiednio krótkim czasie reagują na zagrożenie. W momencie pojawienia się pożaru, Smart Home natychmiast informuje Ciebie oraz odpowiednie służby. Jak ważne jest dla ciebie i twoich bliskich bezpieczeństwo. Dzięki systemom jakie daje nam inteligentny dom, jesteśmy wstanie mieć pełną kontrolę nad tym co dzieje się w domu. Bezpieczeństwo przed włamywaczami. Bezpieczeństwo przed pożarem. Bezpieczeństwo przed zalaniem.

Komfort i wygoda w jednym miejscu: bez przemieszczania się, bez szukania pilotów i kluczy, bez zmartwień i stresu. Dzięki jednemu urządzeniu sterujesz wieloma. Dzięki możliwości wymiany informacji pomiędzy wszystkimi sprężonymi elementami inteligentny dom reaguje. Wszystkie systemy i podsystemy łączą się w całość, np. w sytuacji włamania uruchamiają się nie tylko systemy alarmowe, ale także oświetlenie czy zraszacze, które odstraszą potencjalne zagrożenie, bądź w sytuacji zmiennych pogodowych, w przypadku silnego, nagłego wiatru automatycznie zamykają się rolety a temperatura w domu zostaje dostosowana do potrzeb domowników. Nawet najmniejsza zmiana w jednym systemie dociera do pozostałych.

Inteligentny dom – WIE!

Zaproś przyszłość do swojego domu

Nasza firma ADSV specjalizuje się w montażu i instalacji systemów zabezpieczeń. Dostarczamy klientom indywidualnym nowoczesne rozwiązania w dziedzinie monitoringu, alarmów, automatyki domowej oraz instalacji TV-SAT.

Dla klientów biznesowych oferujemy fachowe doradztwo oraz pomoc w ochronie ich dobytku firmowego poprzez instalację systemów alarmowych, systemów monitoringu wizyjnego cctv, jak również dostarczamy rozwiązania z zakresu kontroli dostępu czy budowy infrastruktury teleinformatycznej.

  kontakt@adsv.pl